Süt Artırırken Zayıflama

Webinar

25 Ocak 2022 Salı,
15:00 - 16:00

zoom

Emzirme döneminde kilo vermek mümkün!

Bebeğinizin gelişimi ve sağlıklı bir hayata adım atması için en önemli zaman diliminin emzirme dönemi olduğunu sık sık vurguluyoruz. Tabi bu dönemde hamilelikte aldığınız kilolardan kurtulma isteğinin de sizlere eşlik ettiğini tahmin etmek zor değil.

İyi haber, emzirme döneminde kilo vermek mümkün! 25 Ocak Salı saat 15.00'da Dyt. Özge Uğur ''Süt Artırırken Zayıflama'' konulu sunumuyla Diyetkolik webinarımızda. Üstelik çeşitli tariflerini de paylaşacak. Bu harika webinarı kaçırmayın! 

Panelist

Özge Uğur

Diyetisyen

Diyetisyen Özge Uğur 1999 İstanbul doğumlu. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden Yüksek Onur ile mezun oldu. Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gastronomi bölümünde 2. Sınıf çift anadal öğrencisi. Okulunda 1 sene boyunca Beslenme ve Diyetetik Bölümü Kulubü’nde yönetim kurulunda yer aldı. Yeni başlayacak öğrencilere yol göstermek amacıyla kurulan BAUMAP’te gönüllü olarak 1 sene mentorluk yaptı. BAUDANS kulubünde 2 sene boyunca dans eğitimi aldı. TOG ve KAÇUV gönüllüsü. Sporcu beslenmesi, anne çocuk beslenmesi, yetişkin hastalıklarında beslenme, enteral parenteral beslenme, TBS, Karbonhidrat sayımı, fitoterapi gibi bölümüyle ilgili hemen her alanda eğitime katıldı. Özel hastane (4), devlet hastanesi (1) klinik (2), toplu beslenme sistemleri (2) stajları yaptı. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde öğrenci asistanı olarak çalıştı. Mesleğini seven, elinden geldiğinin her zaman en iyisini yapmaya çalışan bir diyetisyen olma yolunda kendini geliştirmeye devam ediyor.

Program

Süt Artırırken Zayıflama Webinar

15:10 - 16:00

Süt Artırırken Nasıl Sağlıklı Zayıflanır?

Özge Uğur

Kayıt Ol

25 Ocak 2022 Salı, 15:00 - 16:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin